Okullarda Yapıcı (Maker) Hareket ve Teknoloji Eğitimleri

Geleceğin mesleklerinin ve iş kavramının değişimi bugünün eğitim sisteminde buna uygun bir değişimi zorunlu kılıyor. Eğitim kurumları, kodlama dersleri ekleyerek, robotik kulüpleri kurarak, 3B yazıcılar satın alarak bu değişime bir oranda hazırlanmaya çalışıyorlar.

Okullar bizim stratejik ortağımız. Yapıcı hareketin ve yeni teknoloji eğitimlerinin ülkemizde daha yaygın hale gelmesi ve okullarımızın dünyada bu konudaki değişimin ön saflarında olması şirketimizin önceliklerinden.

Gelin beraber okulunuzun yapıcı hareket, teknoloji, yenilikçilik ve girişimcilik konularında stratejisini geliştirelim. Dijital dönüşümün eğitimde zorunlu kıldığı değişimin yol haritasını kurgulayalım, gerçekçi ve iddialı bir eylem planı hazırlayalım. Eğitim kadronuz için bu konularda farklı düzey ve yoğunluklarda eğitimler ve etkinlikler düzenleyelim. Öğrencilerinize çok farklı ve zengin içeriklerle eğitimler verelim.

Okulunuzda girişimcilik eğitimleri ve kampları düzenlemek istiyorsanız GİTEKA programımıza bir göz atın ve beraber neler yapabileceğimizi konuşmak için bilgilerinizi aşağıdaki forma yazın. 

Sizlerle beraber yapabileceklerimizi konuşmak, kurucumuz Dr. Memet Ünsal’ı “Dijital Dönüşümün Eğitim Sistemine Etkileri” başlıklı konuşması için okulunuza davet etmek ve demo eğitim düzenlemek için aşağıdan yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.